Hmm, Chavez wyglada bardzo solidnie.
http://tottenhamblog.blogishness.com/tag/osman-chavez/
Wg tego bloga Tottenhamu, pod koniec letniego okienka 2009 mial do nich przyjsc.
W styczniu mowilo sie o jego odejsciu do Celticu, jest rowniez informacja, ze trenowal z Blackburn.
Natomiast wg tej strony gra on na srodku obrony, ale glownie jest prawym obronca.
Oby to bie byly czcze gadanki. Lista klubow, ktora sie nim interesowala wyglada solidnie, drobne pytanie dlaczego do ktoregos z nich nie odszedl. Ogladal ktos mecze Hondurasu na MS ?
Edit - zakazana strona podaje, ze jest on wylacznie stoperem, ma kontrakt do czerwca 2011 i wycenia go na 800 tys euro.