|
Zostawcie chłopaka w spokoju, rzuciliście się jak hieny i macie pożywkę.
Kto do cholery zbierał podpisy pod kościołami do umieszczenia kandydata na liście wyborczej? Zebrali ponoć ponad milion. Myślicie, że Ci którzy dali ten głos nie zagłosowali w wyborach albo zagłosowali na innego kandydata? Bzdura!
Prawda jest taka- gdyby nie mohery i podobne, Kaczyński nie miał by tak wysokiego poparcia. Co więcej, jestem gotów stwierdzić że jego miejsce jako kontrkandydat Komorowskiego zajął by Napieralski. Powiem Wam więcej. Jest mi smutno że Małopolska głosowała za Kaczyńskim.
Przerabialiśmy już z resztą politykę "po trupach do celu". Piękne przemówienia do Braci Rosjan, po czym Ci Bracia Rosjanie są zrównywani z błotem. Czysta obłuda i zakłamanie. Niedługo najstarsze pokolenie odejdzie, zobaczymy jak będą układały się wybory. Poważny elektorat JK po prostu przestanie istnieć. Mocne słowa, ale prawdziwe.
Ale co tam, z resztą o czym my rozmawiamy.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 15.07.2010 o godz. 09:54.
|