|
Moim zdaniem to powinno wyglądać tak
...............Żurawski........Brożek............. ..
Pietia.........Sobol.........Garguła.......Mały...
Diaz.........Kowalski.......Cleber......Singlar... .
......................Jovanić..................... .....
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
|