Wyświetl pojedynczy post
klubus
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 15.07.2010, 09:26
Moim zdaniem to powinno wyglądać tak


...............Żurawski........Brożek............. ..
Pietia.........Sobol.........Garguła.......Mały...
Diaz.........Kowalski.......Cleber......Singlar... .
......................Jovanić..................... .....
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.