Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
29200
15.07.2010, 08:58
Nie chcę nic mówić ale tacy ludzie do naszej ligi nie trafiają ;] Jeśli już trafi to będzie ciekawy transfer, poparcie z mojej strony
anthony09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anthony09
Znajdź inne posty napisane przez anthony09