Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 15.07.2010, 08:55
te Siualalalalalalallalai to skad sie w ogole w uefa wziely? wygrali Puchar Litwy tak?

bo w lidze to zajeli 4 miejsce w ubieglym sezonie

http://www.betexplorer.com/soccer/li...t-league-2009/