Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29198
Stary 15.07.2010, 08:47
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Tylko ze nie rozumiem za bardzo po co czekac na mecz z Szawle, skoro w nastepnej rundzie i tak sie wylozymy. Z bardzo duzym prawdopodobienstwem.
Ani jakis pieniedzy za pokonanie Litwinow nie dostaniemy, ani nigdzie nie awansujemy.
Bo opcja, czekamy na mecz czwartkowy brzmi jakbysmy grali wlasnie mecz o awans do fazy grupowej LM, gdzie sie zarobi od strzala pare milionow. A gramy w jakis zasranych preeliminacjach za ktore dostaniemy 100 euro.
Dokładnie. Plotka, że w razie dobrego wyniku w dzisiejszym meczu pozyskamy kilku graczy jest pozbawiona sensu.

W tym roku w Lidze Europejskiej nie jesteśmy rozstawieni, mamy niezgraną drużynę - więc szanse na awans do fazy grupowej (co daje jakieś profity finansowe) są bardzo niewielkie. Trudno więc zakładać, by po doświadczeniach z Levadią nowy zarząd ryzykował taką ofensywę, w nadziei na kasę z europejskich pucharów.

Natomiast ciągle jestem zdumiony, że przyszedł do nas zaledwie jeden stoper! Po odejściu Głowy i Marcelo Cleber zapowiedział, że w grudniu kończy karierę. Rozumiem, że na wiosnę Heniu ma sobie radzić dwójką stoperów Bunoza-Kowalski?

Obecna polityka transferowa (w zasadzie jej brak) to jeden wielki skandal. W trybie natychmiastowym potrzebujemy 2 środkowych obrońców, skrzydłowego i napastnika.

Ciągle można mieć niewielką nadzieję, że zarząd zlewa całkowicie europejskie puchary, a z pozyskaniem nowych graczy czeka, aż spadną ceny (albo inni, bogatsi zrezygnują z tych co mamy na oku). W takiej sytuacji mielibyśmy spóźnione wzmocnienia na puchary, ale od biedy na czas, by zawalczyć w lidze.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując