Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
#
12276
15.07.2010, 08:39
o co ci chodzi?Nie uważasz że dziwnie to wygląda?Praktycznie wszędzie kamery są montowane przy fosie lub płocie trybun a u nas na murawie
Dozamet1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dozamet1
Znajdź inne posty napisane przez Dozamet1