Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12276
Stary 15.07.2010, 08:39
o co ci chodzi?Nie uważasz że dziwnie to wygląda?Praktycznie wszędzie kamery są montowane przy fosie lub płocie trybun a u nas na murawie
Odpowiedz cytując