Kryniu napisał(a):

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
coraz większa ilość mediów o tym pisze. Zgadzam się z kondziom w LE tylko my możemy liczyć w III rundzie na rozstawienie więc jest o co walczyć. Jeśli kupią tego zawodnika a wcześniej przejdziemy ten litewski zespół to kto wie może szczęście nam dopisze( jakby był stadion szanse byłyby jeszcze większe ale cóż). Teraz to zostało tylko wielkie oczekiwanie do upragnionego meczu.
|
To ze coraz więcej mediów pisze to nic nie znaczy. U nas w Polsce wiadomo jak jest wszyscy od siebie z zrzynają. jedyna wiarygodna może być prasa honduransu. Z reszta się zgadzam

w IV rundzie i tak trafimy na juve albo napoli to będzie kicha;/ ale będziemy się martwic jak tam dojdziemy
