Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29195
Stary 15.07.2010, 08:38
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
coraz większa ilość mediów o tym pisze. Zgadzam się z kondziom w LE tylko my możemy liczyć w III rundzie na rozstawienie więc jest o co walczyć. Jeśli kupią tego zawodnika a wcześniej przejdziemy ten litewski zespół to kto wie może szczęście nam dopisze( jakby był stadion szanse byłyby jeszcze większe ale cóż). Teraz to zostało tylko wielkie oczekiwanie do upragnionego meczu.

To ze coraz więcej mediów pisze to nic nie znaczy. U nas w Polsce wiadomo jak jest wszyscy od siebie z zrzynają. jedyna wiarygodna może być prasa honduransu. Z reszta się zgadzam w IV rundzie i tak trafimy na juve albo napoli to będzie kicha;/ ale będziemy się martwic jak tam dojdziemy
Odpowiedz cytując