Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29194
Stary 15.07.2010, 08:28
Już nie takie osobistości miałyby być w Wiśle. Pamiętam sytuacje z Rumunami, którzy juz podpisywali kontrakt, a tu klops.
Poczekajmy. Nie zmienia to faktu, ze fajnie byłoby mieć takiego stopera.
Odpowiedz cytując