|
"W szczególności uważamy, że Osman uda się w tym kraju, ponieważ, oprócz bycia doskonałym graczem, dobry człowiek, bardzo ludzki", powiedział lider." fajnie, że nie ściągają jakiś kretynów, którzy obrażają się na cały świat, bo nie zagrali meczu... skoro to jest prawda co o nim tam piszą...
"Platense wiceprezes grupy, Mario Sierra, powiedział, że "to jest fakt", że Osman Wisła Kraków zagra w polskiej piłce nożnej." no zobaczymy...
|