Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29188
Stary 15.07.2010, 08:04
"W szczególności uważamy, że Osman uda się w tym kraju, ponieważ, oprócz bycia doskonałym graczem, dobry człowiek, bardzo ludzki", powiedział lider." fajnie, że nie ściągają jakiś kretynów, którzy obrażają się na cały świat, bo nie zagrali meczu... skoro to jest prawda co o nim tam piszą...

"Platense wiceprezes grupy, Mario Sierra, powiedział, że "to jest fakt", że Osman Wisła Kraków zagra w polskiej piłce nożnej." no zobaczymy...
Odpowiedz cytując