Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29182
Stary 15.07.2010, 07:40
Edo napisał(a):Wyświetl post
O MAtko !! zostaje sznurek i gałąź, albo wiara, że się podniesiesz z tej depresji. Herbatę z dziurawca polecam, tylko nie za duzo bo szkodzi na wątrobe. Człowieku ocząsnij się..
Ale z Ciebie zielarz, nie ma co Dziurawiec jest właśnie na wątrobę. Na skołatane nerwy jak już to polecam melisę
A tak w temacie: Chavez byłby baaardzo ciekawa opcją. Może jednak info z TSW mówiące o trzech transferach czekających na wynik dwumeczu z Litwinami nie jest ściemą? W sumie pamiętacie Levadię, wtedy też był dopięty transfer tego węgierskiego napadziora ale "popis" naszych kopaczy spowodował że transfer nie doszedł do skutku.
Cóż, oby tym razem nie było wpadki a za to dla nas była nagroda w postaci wzmocnień.
Odpowiedz cytując