Edo napisał(a):

|
O MAtko !! zostaje sznurek i gałąź, albo wiara, że się podniesiesz z tej depresji. Herbatę z dziurawca polecam, tylko nie za duzo bo szkodzi na wątrobe. Człowieku ocząsnij się..
|
Ale z Ciebie zielarz, nie ma co

Dziurawiec jest właśnie na wątrobę. Na skołatane nerwy jak już to polecam melisę

A tak w temacie: Chavez byłby baaardzo ciekawa opcją. Może jednak info z TSW mówiące o trzech transferach czekających na wynik dwumeczu z Litwinami nie jest ściemą? W sumie pamiętacie Levadię, wtedy też był dopięty transfer tego węgierskiego napadziora ale "popis" naszych kopaczy spowodował że transfer nie doszedł do skutku.
Cóż, oby tym razem nie było wpadki a za to dla nas była nagroda w postaci wzmocnień.