Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29180
Stary 15.07.2010, 07:26
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Czyli klaruje się sytuacja w naszym klubie... dalej króluje tam niemoc i słabość!:/ Sami prowokują takie sytuacje, jak ta z obrońcami, a potem wołają efektów. Z resztą to było już pisane. Nasz klub jest na równi pochyłej!! W tym roku walczymy o puchary, w przyszłym o środek tabeli, za 2 lata kto wie... Smutno!:/ Trzeba wierzyć!
AHA: I jeszcze jak przypomnę sobie tekst o tym, że do wyjazdu do Niemiec kadra musi być skompletowana, to mi się nie dobrze robi!!!
O MAtko !! zostaje sznurek i gałąź, albo wiara, że się podniesiesz z tej depresji. Herbatę z dziurawca polecam, tylko nie za duzo bo szkodzi na wątrobe. Człowieku ocząsnij się..
Odpowiedz cytując