Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
BeNy
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Zielonki
Offline
#
39
15.07.2010, 02:49
Teraz robią tą hale, to może przyniesie więcej porzydku co poprzednia..
BeNy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BeNy
Znajdź inne posty napisane przez BeNy