Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29177
Stary 15.07.2010, 01:16
TSW06 napisał(a):Wyświetl post
a nawet jeśli wystawiają na pośmiewisko co według mnie jest największym debilizmem jaki można było wymyśleć to co? mam wjeżdżać na jedynych ludzi którzy są w stanie coś zmienić? jak nie oni to kto? przyszedł nowy prezes zmieniają się struktury klubu a na transfery przyjdzie czas. nawet jeśli w tym roku MP nie będzie to co z tego? życie! raz mistrz jest raz go niestety nie ma, a nawet jeśli będziemy walczyć o środek tabeli to nie będę się wstydził powiedzieć komukolwiek że kibicuję Wiśle
Ja również będę zawsze sercem z Wisłą. Nie chce się z nikim kłócić, tylko zaznaczam problem... a problem moim zdaniem jest ogromny. Zresztą, com chciał napisać- napisałem. Niestety nawet najmądrzejsze słowa na tym forum nic nie zmienią. Widzicie pozytywy, też coś widzę, ale to wszystko mało. pozdrawiam
Odpowiedz cytując