Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29175
Stary 15.07.2010, 00:20
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Moze to dlatego ze w chuju mamy to kto tutaj przyjdzie bo nie kibicujemy transferom, trenerom, pilkarzom, czy **** wie komu, tylko kibicujemy klubowi. To co wymienilem wczesniej jest tylko jego czescia. A nie glowna skladowa. Wisla to historia, legenda polskiej pilki ktora nadal jest pisana. Chcesz to sobie dalej kibicuj transferom ale najlepiej idz sie spuszczac na forum Barcelony, bo tam transferow maja od chuja i ciut ciut. Albo chociaz tutaj nie narzekaj na brak transferow gdy okienko jest otwarte raptem 2 tygodnie.

Dziekuje, bez odbioru.
a klub i kibiców wystawiają na pośmiewisko. pozdro
Odpowiedz cytując