|
Wydano milion euro hmmm.
Dostali w zamian okolo 5 milionów euro (Głowacki, Marcelo)
Odeszli Alvarez, Ba, Jop, Glowacki, Marcelo, Bulgar - Kolejne milion euro, chodzi mi tutaj o place tych zawodnikow.
To chyba tyle, mecz juz dzisiaj !!! Najgorsze jest to, ze kiedys nie balbym sie takiego meczu, dzis juz sie obawiam
|