|
Okno transferowe jeszcze się nie zakończyło i nie odpadliśmy jeszcze z pucharów. Będziecie mogli mówić, że się skończyło jak zawsze, jeśli zespół faktycznie nie zostanie już wzmocniony i w efekcie odpadniemy z pucharów. Trochę się w klubie zmienia, jest nowy-stary prezes, zatrudniony niedługo wcześniej dyrektor wykonawczy, dyrektor marketingu, pierwszy trener, asystent i szkoleniowiec bramkarzy oraz kilka nowych twarzy w zespole. Zakończono sagę z bramkarzami, co chyba o czymś też może świadczyć, a w dodatku wydano już blisko milion euro, co nie miało miejsca już od dawna. Nie chodzi o to, że wszystko jest cacy, tylko żeby wstrzymać się ze smuceniem. Nikomu to nie pomaga, a wpisy na tym forum, jak pewnie wiecie, są inspiracją dla różnej maści pismaków, którzy potem powielają te bzdury na łamach swoich gazet. Już kilka razy widziałem sformułowania lub przykłady użyte na tym forum, na łamach różnych gazet - przykładowo GW lub PS.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
|