Wyświetl pojedynczy post
Sopranos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12272
Stary 14.07.2010, 23:37
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Zasadniczo tak - boczne ściany i wnętrze (czyli pomieszczenia zaplecza i podciągnięte instalacje) są, tylko front, gdzie powinna być lada i roleta pożarowa, został zabity płytą gipsową.
Aby te kioski uruchomić trzeba kupić wyposażenie (kuchenki, okapy, szafki, kasy itp, wybudować ladę (lub zakupić jako mebel, tak też można) założyć rolety i wynająć jakiegoś operatora, który na tym będzie przygotowywał posiłki.
Wyobrażam sobie to tak, że te płyty gipsowe są tylko rodzajem zaślepki, którą w każdym momencie można usunąć. Tylko dlaczego klub jako operator miałby zaopatrywać takie kioski? Domyślam się, że te przestrzenie będą normalnie wynajmowane, niekoniecznie wszystkie jednej firmie i zainteresowany najemca będzie zapewniał sam wyposażenie typu kuchenki czy okapy. Przecież to mają być normalne bary, a nie catering, gdzie grupa kelnerów czy kucharzy przychodzi faktycznie "na gotowe" i wykonuje swoją pracę.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
Odpowiedz cytując