WislaOnly napisał(a):

Czyli klaruje się sytuacja w naszym klubie... dalej króluje tam niemoc i słabość!:/ Sami prowokują takie sytuacje, jak ta z obrońcami, a potem wołają efektów. Z resztą to było już pisane. Nasz klub jest na równi pochyłej!! W tym roku walczymy o puchary, w przyszłym o środek tabeli, za 2 lata kto wie... Smutno!:/ Trzeba wierzyć!
AHA: I jeszcze jak przypomnę sobie tekst o tym, że do wyjazdu do Niemiec kadra musi być skompletowana, to mi się nie dobrze robi!!!
|
Ty się źle czujesz

?...
Jaka równia pochyła jaki środek ;/ Czyli co za 3 lata 1 liga a za 10 okręgówka ? ;>
Ludzie wam już się kompletnie na mózg rzucił ten brak transferów.
Ja sobie już dawno dałem z tym spokój będą to będą...
Mi jest nie dobrze jak takie coś czytam Kibice Wisły pff