Wyświetl pojedynczy post
snow123
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12267
Stary 14.07.2010, 22:19
VanBasten, może ty nigdy nie byłeś na meczu wydaję mi się, że jest to wątek o budowie stadionu, a nie o kibicowaniu więc skończ obrażać innych! Jeśli kupujesz samochód i dostajesz go bez drzwi, a zapłaciłeś jak za normalny to mówisz, że co tam ważne, że zajebiście idzie?
Odpowiedz cytując