Wasiu napisał(a):

|
Ja w tym calym zamieszaniu oczekuje szczerej wypowiedzi odnosnie celow na nablizszy sezon. Bo jesli zarzad na czele z Cupialem oczekuje mistrzostwa i walki w pucharach to to jest smiech na sali. Nie mamy pieniedzy, nie wzmacniamy sie - sprobujemy nieskompomitowac sie w Europie i moze o podium zawalczyc - OK. Przespalismy ostatni rok i najblizszy sezon bedzie przejsciowy na odebranie stadionu, stworzenie skautingu i transfery za rok, przy mozliwie jak najlepszej lokacie - OK. Ale nie brednie o tym, ze celem mistrzostwo jak nie mamy kim grac, bo to juz nawet nie jest smieszne tylko zalosne.
|
Jakie cele? jesli chodzi o puchary, a nawet jak sie lekko wzmocnimy to Litwinów przejdziemy bez problemu, III runda - zależy od losowania a IV jak byśmy przeszli to na kolanach do Czestochowy wypadałoby powędrować.
A w lidze? Jeśli tylko transfert w Legii i Polonii sie sprawdzą to przyjdzie nam walczyć 0 3-4 miejsce. Obiektywnie