WiślakMyślenice napisał(a):

|
Hmm, niestety zmierza to do drugiego wymienionego przez Ciebie przypadku. Amica pozbyła się jedynie Lewandowskiego (jeszcze za sumę, która może wynieść 5 mln euro), a my rozwaliliśmy jedyną formację bez zarzutu (obrona) sprzedając 2 podpory drużyny...
|
Hmm, na szczęście zmierza to do pierwszego wymienionego przez Ciebie przypadku. Wisła pozbyła się jedynie Marcelo i Głowackiego (jeszcze za sumę, która może wynieść 5 mln euro), a oni rozwalili jedyną formację bez zarzutu (atak) sprzedając najlepszego zawodnika drużyny...
Wg mnie równie tak to można napisać i też nie będzie w tym krzty kłamstwa.
Podoba mi się ciekawy sposób myślenia na tym forum. Legia kupowała szrot jak Komorowski czy Descarga to były tutaj wielkie podniety że oni potrafią, że oni to mają polityke transferową itd a teraz jak widać że w końcu kupują sensownie to jest wmawianie że kupili łamagi i nie będą groźni
