Czyli klaruje się sytuacja w naszym klubie... dalej króluje tam niemoc i słabość!:/ Sami prowokują takie sytuacje, jak ta z obrońcami, a potem wołają efektów. Z resztą to było już pisane. Nasz klub jest na równi pochyłej!! W tym roku walczymy o puchary, w przyszłym o środek tabeli, za 2 lata kto wie... Smutno!:/ Trzeba wierzyć!
AHA: I jeszcze jak przypomnę sobie tekst o tym, że do wyjazdu do Niemiec kadra musi być skompletowana, to mi się nie dobrze robi!!!
