Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29160
Stary 14.07.2010, 21:41
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, ochłońcie...

Okienko otwarte od kilkunastu dni i potrwa jeszcze długo. Może dopiero po zamknięciu ocenimy postępowanie klubu i informacje Zbymaka, maci0sa?
Nawet lubie sobie poczytac ich posty, chociaz ich info jest coraz mniej wiarygodne, to zarowno zbymak, jak i maci0s sa zwyklymi forumowiczami i to bynajmniej nie ich bedziemy oceniac po zakonczeniu okienka trasferowego, tylko nasz zarzad. I o ile w przypadku okienka zimowego, mozna mowic, ze "poczekajmy do konca, jeszcze jest czas" bo liga zaczyna sie po zamknieciu okna (i juz pomijajac sprawy zgrania zespolu), o tyle letnie okienka zamyka sie z koncem sierpnia i sezon moze juz byc haniebnie przegrany w tym czasie. Wiec nie ma zadnych usprawiedliwien bo zespol w tamtym sezonie mielismy slaby, a teraz jest jeszcze gorszy. Zwlaszcza, ze inne zespoly sie wzmiacniaja i to naprawde wzmacniaja, bo o ile kiedys na ciekawy transfer zagraniczny mogly sobie pozwolic tylko zespoly z czolowki, to teraz nawet takie "potegi" jak Arka czy Cracovia dokonuja ciekawych zakupow.
Ja w tym calym zamieszaniu oczekuje szczerej wypowiedzi odnosnie celow na nablizszy sezon. Bo jesli zarzad na czele z Cupialem oczekuje mistrzostwa i walki w pucharach to to jest smiech na sali. Nie mamy pieniedzy, nie wzmacniamy sie - sprobujemy nieskompomitowac sie w Europie i moze o podium zawalczyc - OK. Przespalismy ostatni rok i najblizszy sezon bedzie przejsciowy na odebranie stadionu, stworzenie skautingu i transfery za rok, przy mozliwie jak najlepszej lokacie - OK. Ale nie brednie o tym, ze celem mistrzostwo jak nie mamy kim grac, bo to juz nawet nie jest smieszne tylko zalosne.
Odpowiedz cytując