Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1170
Stary 14.07.2010, 21:02
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam połączenie Amiki z Lechem. Smuda mógł sobie powybierac najlepszych piłkarzy z dwóch jakby nie było solidnych klubów (jak na nasza ligę). Nie pamiętam dokładnie, ale Amica była chyba 4, a Lech 5. Co z tego wynikało, chyba nie musze przypominać. Dopiero po dobrych kilku sezonach Lech zdobył mistrzostwo (ale piłkarzy z okresu połączenia zostało mało)

Aleks o jakich łamagach piszesz? Do tej pory rzeczywiście, transfery (L) pozostawiały wiele do życzenia, ale w tym oknie transferowym w końcu przyszli sensowni zawodnicy (Manu, Vrdoljak, Cabral)
http://pl.wikipedia.org/wiki/I_liga_...5/2006)#Tabela

Lech był ostatni, sezon wcześniej był 8.
Odpowiedz cytując