sovinho_02 napisał(a):

|
Chciałbym o coś zapytać... Czy wie ktoś z was gdzie siedzą komentatorzy podczas komentowania meczu, pod trybuną za szybą czy może na trybunie przy stanowiskach dla prasy ?
|
W pomieszczeniach specjalnie dla nich przewidzianych, za szybą.
http://img691.imageshack.us/img691/5...rzut4pitra.jpg
Stanowiska dla komentatorów na stadionie Wisły będą na kondygnacji +4 trybuny zachodniej, po obu stronach głównej platformy kamer (P3). Pomieszczenia Z409 & Z429.
Z403 - pomieszczenie dowodzenia
Z406a - pomieszczenie speakera
Z406b - serwer (tutaj zepną się wszelkie instalacje związane z mediami na stadionie)
Z435/Z436 - studia panoramiczne
Z405/Z437 - studia TV
rafal777 napisał(a):

|
Ale jak to jest możliwe, że zabraknie kisków gastronomicznych? Przeciez można dostać więcej kasy od wynajmującego bo udostępnia się lokal zadaszony ze wszystkimi mediami. Nie cche mi sie wierzyć, że nikt o to nie zadba i dalej będziemy jeść kiełbasę pod namiotem...To byłby naprawde ega absurd. To tak jakby zbudować sobie mega sypialnie i zapomnieć wstawić łóżka...
|
A w wypadku trybuny południowej to jak jest? Toalety wewnątrz są, jednak kiosków nie zbudowano, mimo że są zaprojektowane.