palikot napisał(a):

|
jak wygramy, to tamci nas olali mieli slabszy okres, jak przegramy to chocby nie wiadomo w jakich pechowych oolicznosciach, to jestesmy slabi, wszyscy nas przeganiają...
|
To mnie właśnie strasznie drażni i nie mogę sobie darować, żeby przechodzić koło takich wypowiedzi obojętnie.