Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3894
Stary 14.07.2010, 20:23
palikot napisał(a):Wyświetl post
jak wygramy, to tamci nas olali mieli slabszy okres, jak przegramy to chocby nie wiadomo w jakich pechowych oolicznosciach, to jestesmy slabi, wszyscy nas przeganiają...
To mnie właśnie strasznie drażni i nie mogę sobie darować, żeby przechodzić koło takich wypowiedzi obojętnie.
Odpowiedz cytując