Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29148
Stary 14.07.2010, 19:45
Widzę że niektórzy nie potrafią zrozumieć że bez transferów nie jesteśmy w stanie zbliansować swojego budżetu i cały czas jak katarynka powtarzają że przecież dostaliśmy pare milionów euro za Marcelo i Głowackiego a przecież dużo część tej kwoty idzie na zblilansowanie zeszłorocznego budżetu (bo niby czym mieli ją zapełnić) jak i ewentualne domknięcie tegorocznego na wypadek wtopy na Litwie. Cholera wie kiedy wrócimy na nasz stadion więc doliczanie "zarobionych" pieniędzy za bilety jest nadwyraz nierozsądnym zachowaniem i dobrze że klub tak nie robi.

Po drugie śmieszy mnie ta "pewność" i "upartość" niektórych że macios i zbymak to są fake i w ogóle. Nie interesuje co piszą to dać ignora i po sprawie a nie powtarzać cały czas. To nie muszą być pracownicy klubu, wystarczy że będzie to syn jednego z pracowników klubu, którego ojciec dużo lubi opowiadać i już gotowe.

A po trzecie, jeśli tym składem co mamy nie przejdziemy Litwinów to po co się pchać w ogóle dalej? Myślicie że jak kupimy nawet dwóch dobrych zawodników to przejdziemy 4 runde i awansuje do fazy grupowej? A tylko wtedy można zarobić przyzwoite pieniądze żeby się zwróciły transfery.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując