Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
Od: 05.2008
Offline
#
12248
14.07.2010, 18:35
Kamerki 4 i 5 znow dzialaja, mam nadzieje ze na dluzej niz ostatnio.
http://kamera2012.eu/krakow4/
http://kamera2012.eu/krakow5/
Najwspanialszy klub na świecie...
KuKoC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KuKoC
Znajdź inne posty napisane przez KuKoC