Wyświetl pojedynczy post
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17143
Stary 14.07.2010, 18:04
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
mam głupie pytanie. Chciałbym zapisać się do klubu piłkarskiego aby pograć, nie wiecie moze jak to wygląda w klubach a- klasowych czy biorą wszystkich ?
Zalezy od klubu, biora kazdego ale jak jest sensowny trener to pewnie musisz potrenowac zeby sie przebic
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując