Marcinnno napisał(a):

|
mam głupie pytanie. Chciałbym zapisać się do klubu piłkarskiego aby pograć, nie wiecie moze jak to wygląda w klubach a- klasowych czy biorą wszystkich ?
|
Zalezy od klubu, biora kazdego ale jak jest sensowny trener to pewnie musisz potrenowac zeby sie przebic
