Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17140
Stary 14.07.2010, 17:56
mam głupie pytanie. Chciałbym zapisać się do klubu piłkarskiego aby pograć, nie wiecie moze jak to wygląda w klubach a- klasowych czy biorą wszystkich ?
Odpowiedz cytując