Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9311
Stary 14.07.2010, 17:26
AYALA napisał(a):Wyświetl post
był informowany o mgle przez wieże jak i przez pilota Jaka-40 wiec znał warunki i w tym momencie powinien odleciec albo do Warszawy albo na inne lotnisko ale skoro był presja na pilota wiec spróbował wylądowac.
No, to tym razem już niestety na pewno kłamiesz. Pilot Jaka informował go, że 'jak najbardziej' może próbować lądować. Koniec kropka. Tu nie ma miejsca na spekulacje.

Saklak - Jak ochłoniesz to napisz na spokojnie wszystko jeszcze raz, a odpiszę.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011