AYALA napisał(a):

|
był informowany o mgle przez wieże jak i przez pilota Jaka-40 wiec znał warunki i w tym momencie powinien odleciec albo do Warszawy albo na inne lotnisko ale skoro był presja na pilota wiec spróbował wylądowac.
|
No, to tym razem już niestety na pewno kłamiesz. Pilot Jaka informował go, że 'jak najbardziej' może próbować lądować. Koniec kropka. Tu nie ma miejsca na spekulacje.
Saklak - Jak ochłoniesz to napisz na spokojnie wszystko jeszcze raz, a odpiszę.