|
teraz mówię że będą a ostatnio że przed obozem w Niemczech że Heniu ma mieć już wszystkich piłkarzy....nie rozumiem ich ale widać ze albo nie maja zamiaru robić transferów...albo po prostu negocjacje są trudniejsze niż się wydawało wcześniej...najważniejsze to zrobić jutro swoje czyli wygrać ze 3-0
|