royalmichael napisał(a):

zarządzanie i skauting? dziwnym trafem to Wisła jest najbardziej medialnym klubem w Polsce. A co ciekawe często gdy my interesujemy się jakimś zawodnikiem to oni też
|
Może i Wisła jest bardziej medialna, ale zauważ, że Lechowi prasa jest znacznie bardziej przychylna. I chyba nie masz wątpliwości, że kuchenni są mądrzej zarządzani od nas, przecież przy Reymonta panował przez ostatni sezon wielki chaos, ciągłe zmiany personalne, brak prezesa itd. A teraz w dodatku klub sprzedał dwóch podstawowych graczy i na razie nie widać ich następców. Co do skautingu to u nas on praktycznie nie istnieje skoro ściągamy graczy na podstawie youtube i stąd biorą się kwiatki pokroju Hristova.