Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3888
Stary 14.07.2010, 17:07
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
zarządzanie i skauting? dziwnym trafem to Wisła jest najbardziej medialnym klubem w Polsce. A co ciekawe często gdy my interesujemy się jakimś zawodnikiem to oni też
Może i Wisła jest bardziej medialna, ale zauważ, że Lechowi prasa jest znacznie bardziej przychylna. I chyba nie masz wątpliwości, że kuchenni są mądrzej zarządzani od nas, przecież przy Reymonta panował przez ostatni sezon wielki chaos, ciągłe zmiany personalne, brak prezesa itd. A teraz w dodatku klub sprzedał dwóch podstawowych graczy i na razie nie widać ich następców. Co do skautingu to u nas on praktycznie nie istnieje skoro ściągamy graczy na podstawie youtube i stąd biorą się kwiatki pokroju Hristova.
Odpowiedz cytując