Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9308
Stary 14.07.2010, 17:06
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do jednych i drugich, czy wierzycie, że ujawni się opinii publicznej prawdziwą przyczynę wypadku, czy nie będzie to na zasadzie, że jeśli wersja będzie korzystna dla PO to jej zwolennicy odetchną z ulgą, a przeciwnicy odbiorą to jako kolejny wielki spisek i na odwrót? Ja w to nie wierzę i przyjąłem do wiadomości, że do katastrofy doszło z przyczyn nie wiem jakich, ale doszło i co się stało to się nie odstanie.
Mnie ta katastrofa już ani ziębi ani grzeje. Smutny jest fakt, że pokazuje jedynie obłudę i zakłamanie polskiego społeczeństwa, ślepo wierzącego w zamachy i inne rzeczy.