|
Ponieważ ten temat dubluje się z Wisła Kraków w LE wszystkie posty zostały przeniesione do tego tematu a temat FC Siauliai ...... zamykam. Na przyszłość proszę nie zakładać oddzielnych tematów na każdy mecz w LE.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 14.07.2010 o godz. 17:10.
|