Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.07.2010, 17:01
Ponieważ ten temat dubluje się z Wisła Kraków w LE wszystkie posty zostały przeniesione do tego tematu a temat FC Siauliai ...... zamykam. Na przyszłość proszę nie zakładać oddzielnych tematów na każdy mecz w LE.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 14.07.2010 o godz. 17:10.