ToTylkoJa napisał(a):

|
Nie zapominam o tym, że Bełchatów był dość wysoko. Dlatego napisałem, że Ci zawodnicy są solidni, ale nic więcej.
|
Racja, ale łącząc lepszą połowę starej Polonii z lepszą połową piątego w lidze GKS-u, plus dodatkowe dwa, trzy transfery, może z tego wyjść naprawdę ciekawa mieszanka, przykładowo...
Onyszko - Tosik, Jodłowiec, Pietrasiak, Brzyski - Piątek, Rachwał, Andreu - Mierzejewski, Bruno - Nowak.
...potencjał jakiś tutaj widać, strasznie solidny skład, z kreatywnymi Mierzejewskim i Bruno, groźnym Nowakiem, solidną i doświadczoną linią defensywy, szczególnie środkiem Jodłowiec-Pietrasiak i Onyszką w bramce, no i trzema solidnymi facetami od czarnej roboty w środku pola. Ciekawi mnie bardzo jak ten połączony zlepek większości najlepszych zawodników naszych średniaków ligowych będzie wyglądał na tle Legii, Wisły i Lecha.