Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3886
Stary 14.07.2010, 16:47
Areo napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z rw88. Polska liga jest przeciętna na tle reszty Europy: 25 miejsce z 53 państw. Tak duży kraj powinien być znacznie wyżej, ale meczące są te polskie kompleksy jacy to jesteśmy najgorsi i beznadziejni.
Jednak to jest tylko jeden z rankingów, aczkolwiek najbardziej adekwatny do poziomu sportowego jaki obecnie prezentujemy w Europie

Jak się już bawimy w rankingi to należy wspomnieć, że mamy:
10 miejsce pod względem sumy za prawa do pokazywania meczów ligowych wg. Futebol Finance
15 miejsce w ogólnej wartości wszystkich ligowych zawodników wg. transfermarkt.de
25 miejsce w rankingu krajowym UEFA
77 miejsce w rankingu piłkarskich lig na świecie wg. IFFHS
Odpowiedz cytując