tormenthor napisał(a):

|
Prawda jak zwykle leży pośrodku. Jeżeli w tym okienku zostaną dokonane sensowne transfery (na razie nic na to nie wskazuje), to pozytywnie należy ocenić pomysł klubu na uspokojenie nastroju kibiców w postaci ,,przecieków" od forumowych informatorów. .
|
Naprawdę wierzycie, że ci użytkownicy to jacyś ludzie klubu?