Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29127
Stary 14.07.2010, 16:45
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Prawda jak zwykle leży pośrodku. Jeżeli w tym okienku zostaną dokonane sensowne transfery (na razie nic na to nie wskazuje), to pozytywnie należy ocenić pomysł klubu na uspokojenie nastroju kibiców w postaci ,,przecieków" od forumowych informatorów. .
Naprawdę wierzycie, że ci użytkownicy to jacyś ludzie klubu?
Odpowiedz cytując