|
Prawda jak zwykle leży pośrodku. Jeżeli w tym okienku zostaną dokonane sensowne transfery (na razie nic na to nie wskazuje), to pozytywnie należy ocenić pomysł klubu na uspokojenie nastroju kibiców w postaci ,,przecieków" od forumowych informatorów. Natomiast jeśli jest to zwykłe mydlenie oczu, to po prostu brakuje słów, aby to sensownie opisać.
Jak już wspominałem - brak transferów=kompromitacji wszystkich klubowych decydentów, zwłaszcza po otrzymaniu pieniędzy z transferów Głowackiego i Marcelo.
Obecnie wystarczy sensownie i udanie zainwestować ok. 1,5 mln E, aby być najmocniejszą kadrowo drużyną w Polsce. Jeśli w najbliższych 2 latach, uchowaj Boże, Lech awansuje do LM, a Legia zapełni stadion piknikami przepłacającymi za bilety, to trzeba będzie zainwestować znacznie większe pieniądze, aby móc z nimi skutecznie rywalizować. Dlatego prowadzenie zachowawczej polityki transferowej jest w obecnej sytuacji wręcz nie do pomyślenia, żeby nie powiedzieć idiotyzmem, który może mieć poważne konsekwencje.
|