Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1162
Stary 14.07.2010, 16:33
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie nic z tego nie będzie. Janas przeciez nie jest trenerem Polonii- jest nim nadal Bakero. Jak Janas będzie chciał ustalać skład itp to będą tam same zgrzyty.

Poza tym Polonia może i robi dużo zakupów, no ale tak naprawdę to kogo oni kupili? Pół Bełchatowa? Tosik, Nowak, Pietrasiak, Rachwał. Solidni piłkarze, ale nic poza tym.

Juz bardziej podoba mi się transfer Lecha- Tshibamba. W tym zawodniku widzę potencjał, szkoda, że nie trafił do Legii (a był przymierzany)
Nie zapominaj, że Bełchatów był w czołówce ligi w zeszłym sezonie. Przyszedł jeszcze Onyszko i być może Bruno z Jagi. Myślę, że Polonia może powalczyć o miejsca 3-5.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując