|
A mnie tam "zbymaki i maciOsy" nie przeszkadzaja. Wole czytac ze bedzie ok, niz pamietny "oddzial chorych na raka" - co to tylko pisali, ze zle, fatalnie, sprzedaja nas, ruscy gwalca nasze kobiety, mezczyzn gwalca grecy, zegarki nie dzialaja, koniec swiata w 2012, stadion nadaje sie do wyburzenia (akurat tu sie zgadzam).
Wiadomo ze w polowie te rewelacje "zbymakow imaciOsow" to bujda na resorach i nie ma czym sie goraczkowac, ale wole pozytywne kity niz negatywne : )
Natomiast krew mnie zalewa jak widze takich Bohdanow Krzyzanowskich.
|