Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29121
Stary 14.07.2010, 15:21
Markus napisał(a):Wyświetl post


Poziom bzdur i głupot w tym temacie osiąga niebezpieczne apogeum.

Po to wzmacnia się słaby zespół, aby nie powtórzyła się Lewadia i słynna dziura budżetowa. To właśnie nie robienie tego jest nieodpowiedzialnym krokiem prowokującym kolejną katastrofę sportową i finansową, a nie na odwrót.

Jeśli zarząd myśli tak jak piszesz, świadczy to o jego całkowitej nieudolności i niekompetencji oraz niezdolności do konstruktywnej nauki na własnych błędach, a nie mądrości.

3-4 brakujących obecnie klasowych zawodników zawsze "robi różnicę" i pozwala na lepszą grę oraz wyniki. My nie mierzymy się z Realem Madryt i nie gramy o mistrzostwo Primera Division, by ich brak w pucharach i lidze był bez znaczenia.

Jeszcze jedno: Wielu z Was regularnie narzeka na puste obietnice, kłamstwa, idiotyczne tłumaczenia i usprawiedliwienia, kuriozalne, patologiczne pomysły "góry", na bezmyślną propagandę sukcesu. Ale sami w dużym stopniu jesteście im winni. Bo kupujecie te bzdury, wykręty władz Wisły, zapewnienia bez pokrycia, reagujecie pozytywnie na pustosłowie, przyjmujecie do wiadomości częstokroć durne wyjaśnienia i powody różnych zaniechań, bierności, ba, nawet potraficie ich potem bronić. Pozwalacie, by "przecieki kontrolowane" manipulowały Waszymi emocjami i osądami. Większość kibiców jest na to niestety bardzo podatna. Gdybyście tego nie robili, zarząd nie miałby na nie klientów i naturalną koleją rzeczy byłoby tego wszystkiego mniej. Sami prowokujecie nieprofesjonalne zachowania pracowników klubu i robienie opinii publicznej "wody z mózgu".
Po pierwsze - zobacz kiedy ten gość się zarejestrował.
Szkoda, że nasi działacze nie są równie twórczy i aktywni w świecie realnym, co wirtualnym.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując