mav23, a wiesz może dlaczego inwestor nie zdecydował się na realizację kiosków gastronomicznych? Widziałeś też może plan zagospodarowania przestrzeni przed trybunami N/S/W? Miał być granit, a teraz wiadomo, że będzie asfalt - tylko jakoś nie wyobrażam sobie, aby te kilkadziesiąt tysięcy m2 zalano asfaltem, chyba że inwestor jest niespełna rozumu.