Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12238
Stary 14.07.2010, 15:06
Trzeba przyznać, że szybko się z trybuną wschodnią uporają. Może jak sprężą tyłki, znajdą się pieniądze to i z D się równie szybko uwiną. No i krzesełka są już montowane poprawnie (uff).
Odpowiedz cytując