Ciekawa zbieżność publikacji TVN z wcześniejszym ostrym atakiem na PO Kaczyńskiego i Brudzińskiego. A co jeżeli pilotowi chodziło o to, że będzie miał przewalone w wojsku i premier z ministrami się wścieknie jak nie wyląduje, bo wyjdzie do opinii publicznej, że nie było przygotowanego żadnego planu B?
Spekulacje, spekucyjki, przecieki etc. Teraz to już dawno pobite gary. Było samemu zająć się śledztwem, dzisiaj nie pozostało już nic innego jak ferować wyroki na podstawie jakiś 5% materiału dowodowego - brak wraku, brak skrzynek, brak przesłuchań ludzi z wieży, sprzeczność kopii nr 1 stenogramu z zeznaniami polskiego pilota (chociaż pewnie on też jest z PiS..), nawet nie wiadomo czy odpowiednie ciała są w trumnach i w co są ubrane - przypominam, że żona Gosiewskiego bodajże dostała od Ruskich ostatnio komplet ubrań, w których Gosiewski został.... rzekomo pochowany.
Obudzcie mnie jak nasi archeologowie stamtąd wrócą. Co? jeszcze nie pojechali?
Aha
