|
Na pewno ktoś o tym cyklinowaniu i malowaniu wspominał, ale nie pamiętam dokładnie kto, chyba na stronie SKWK o tym pisali, w tym newsie co pisali o tym co się im wywalczyć udało. Jeszcze podczas dnia otwartego kibicom ktoś mówił że będą poprawiać ten beton na elewacji ale pózniej w tej akcji na oficjalnej stronie Wisły z pytaniami do Polimexu była odpowiedz że z elewacja nie będzie robiona(ale pytanie trochę było nieprecyzyjne bo brzmiało tak jakby ktoś pytał czy będzie wykonywana jakaś dodatkowa elewacja a nie czyszczony beton).
|