Wyświetl pojedynczy post
Valdaer
Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12229
Stary 14.07.2010, 13:58
Na pewno ktoś o tym cyklinowaniu i malowaniu wspominał, ale nie pamiętam dokładnie kto, chyba na stronie SKWK o tym pisali, w tym newsie co pisali o tym co się im wywalczyć udało. Jeszcze podczas dnia otwartego kibicom ktoś mówił że będą poprawiać ten beton na elewacji ale pózniej w tej akcji na oficjalnej stronie Wisły z pytaniami do Polimexu była odpowiedz że z elewacja nie będzie robiona(ale pytanie trochę było nieprecyzyjne bo brzmiało tak jakby ktoś pytał czy będzie wykonywana jakaś dodatkowa elewacja a nie czyszczony beton).
Odpowiedz cytując