Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
9297
14.07.2010, 13:53
michu-k
napisał(a):
Ktoś tu kiedyś napisał o ewidentnej winie pilota. Został zwymyślany i zmieszany z błotem przez wirtualnych, forumowych specjalistów.
http://wiadomosci.onet.pl/2197644,11...jeja,item.html
Ja rozumiem pewną chęć podania news'a jako pierwsze medium, ale mimo wszystko mogliby poczekać na to aż będzie to oficjalna wiadomość (o ile w ogóle będzie), bo tak to kolejne rozsiewanie niepotrzebnych plotek...
St@chu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do St@chu
Znajdź inne posty napisane przez St@chu