Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
29114
14.07.2010, 13:14
Sami
napisał(a):
O Milinkoviciu:
"Najvyšší čas"
http://korzar.sme.sk/c/5463717/dalsi...ti-leedsu.html
Kolejny kandydat odpadł do wzmocnienia drużyny jednym słowem...
Musimy się przygotować na kolejnych testerów którzy zaszczycą nasz klub w niedługim czasie...
kibicwisły1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibicwisły1906
Znajdź inne posty napisane przez kibicwisły1906