Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29113
Stary 14.07.2010, 13:09
Markusie mam tylko jedno konkretne zdanie do twojego posta. Kazda sytuacja ma dwie strony, ale najczesciej kazda sytuacja jest wypadkowa obu tych stron. Zapamietaj to sobie.
Odpowiedz cytując